روغن 100درصد طبیعی آفتابگردان بدون مواد افزودنی

روغن 100درصد طبیعی آفتابگردان بدون مواد افزودنی

28,000تومان
کد محصول: طبیعی
موجودی 100

بررسی اجمالی

روغن تخم آفتابگردان طبیعی در موارد مختلفی از جمله غذایی، دارویی و آرایشی و بهداشتی قابل اسفاده است. از روغن آفتابگردان میتوان برای پخت و پز بجای روغن های مضر و چربی های اشباع بالا استفاده کرد. روغن در مواد غذایی ما بسیار پرکاربرد است پس بسیار مهم است...

روغن تخم آفتابگردان طبیعی در موارد مختلفی از جمله غذایی، دارویی و آرایشی و بهداشتی قابل اسفاده است. از روغن آفتابگردان میتوان برای پخت و پز بجای روغن های مضر و چربی های اشباع بالا استفاده کرد. روغن در مواد غذایی ما بسیار پرکاربرد است پس بسیار مهم است که از چه روغنی استفاده مینمایید. روغن های طبیعی مانند تخم آفتابگردان، کنجد و زیتون بسیار روغن های مناسب در موارد مختلف است. به طورکلی آفتابگردان گیاهی است که تخم، برگ و گل آن خلط آور، درمان کننده سرماخوردگی و بیماری های ریوی، قلبی عروقی، عصبی و ناراحتی های پوستی است.


در زیر به خصوصیات و موارد مصرفی روغن تخم آفتابگردان می پردازیم:


خصوصیات:

- بالا بودن میزان ویتامین  E که مانع از آسیب اشعه ماوراء بنفش خورشید به سلول های بسیار حساس پوست می شود و از ایجاد زخم ها جلوگیری کرده و چین و چروک را از بین می برد و به طور کلی ظاهر پوست را بهبود بخشیده و سلامتی را به آن باز می گرداند.

- حاوی ویتامین های A، C  و D نیز است که همگی دارای خواص محافظتی زیادی می باشند.


موارد استفاده:

- استفاده در پخت و پز بجای روغن های مضر

- برای درمان اگزما، آکنه ، التهاب و بطو کلی قرمزی و تحریک پوست

- برای حفاظت پوست حساس نوزادان

- نرم کننده و پاک کننده برای پوست

-هنگامی که قصد دارید از روغن آفتابگردان به عنوان یک پاک کننده استفاده کنید، بهتر است آن را با روغن کرچک و یا سایر روغن های سالم و مغذی ترکیب سازید. این کار باعث نرمی پوست شما شده و سلول های مرده و سایر آلودگی های آن را پاکسازی خواهد کرد.

- درمان بیماری تصلب شرائین


* مطالب بالا از سایت "دکتر سلام" و کتاب "دائره المعارف پزشک در خانواده جلد دوم" گرفته شده است.


روغن تهیه شده تخم آفتابگردان در بسته های تقریبا 1 لیتری، حدود 900 گرم عرضه میگردد. این روغن، فاقد مواد افزودنی می باشد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
کد امنیتی